HABER

Bugün Şırnak'ta okullar tatil mi? 21 Kasım 2023 Salı Şırnak'ta okul var mı?

Bugün Şırnak'ta okulların tatil edilip edilmediği merak konusu oldu. Bilindiği üzere il genelinde etkisini gösteren olumsuz hava koşulları nedeniyle 20 Kasım Pazartesi günü, eğitim öğretime 1 gün ara verilmişti. Bu ilimizde yaşayan ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri arama motorlarında konuya ilişkin araştırma yapıyor. Peki, bugün Şırnak'ta okullar tatil mi? 21 Kasım 2023 Salı Şınrak'ta okul var mı?

Bugün Şırnak'ta okullar tatil mi? 21 Kasım 2023 Salı Şırnak'ta okul var mı?

Bugün Şırnak'ta okulların tatil olup olmayacağı öğrenci ve veliler tarafından merak konusu oldu. Şırnak Valiliğinden yapılan açıklamada “Meteorolojik verilere göre, devam eden olumsuz hava şartları sebebiyle ilimiz genelinde eğitim öğretime 20 Kasım Pazartesi günü ara verilmesine, engelli, hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan kamu çalışanlarının idari izinli sayılmalarına karar verilmiştir" ifadelerine yer verilmişti. Okulların tatil durumu ile ilgili son dakika gelişmeleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle anbean takip ediliyor. Şırnak Valiliği tarafından 21 Kasım 2023 Pazartesi günü için okul tatil açıklaması yapılıp yapılmadığını öğrenmek isteyenler internette araştırma yapılıyor. İşte detaylar...

6

BUGÜN ŞIRNAK'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Şırnak ve Bingöl valiliklerince yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle 20 Kasım Pazartesi günü, eğitim öğretime 1 gün ara verildiği açıklanmıştı.

21 Kasım 2023 Pazartesi günü için henüz bir açıklama bulunmuyor. Konu ile ilgili son dakika açıklaması geldiği zaman habere eklenecek.

OKULLAR TATİL Mİ

Keşfet


En Çok Aranan Haberler

OSZAR »