Mynet Trend

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kuş Uçuşu 2. sezon ne zaman? Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'un başrolündeki 'Kuş Uçuşu' dizisinin yeni sezon tanıtımı geldi

  Başrollerinde Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner'in yer aldığı Netflix'in Kuş Uçuşu dizisi ilk sezonuyla beğeni toplamıştı. Yeni sezonuyla hayranlarıyla buluşmak için gün sayan dizinin fragmanı paylaşıldı. İkinci sezon tarihi ise 14 Aralık olarak açıklandı.

  Kuş Uçuşu dizisi ilk sezonuyla Netflix'in en çok beğenilen yerli içerikleri arasındaki yerini almıştı. Birce Akalay'ın “Lale Kıran” adlı ünlü bir ekran yüzüne hayat verdiği dizide İbrahim Çelikkol, Miray Daner, Burak Yamantürk, İrem Sak, Defne Kayalar ve Demircan Kaçel gibi isimler yer almıştı.

  YENİ SEZON TARİHİ AÇIKLANDI

  Senaryosu Meriç Acemi'nin imzasını taşıyan, yönetmenliğini ise Koray Kerimoğlu'nun yaptığı Kuş Uçuşu ilk sezonunda Aslı ve Lale'nin mücadelesine yer verilmişti. İki sezonda da iki kadının sık sık karşı karşıya gelmeye devam ettiği görülürken yeni sezonun fragmanı, "Dönüşümünü tamamlamış her avcı, artık birer avdır. Kuş Uçuşu 2. sezonuyla 14 Aralık'ta sadece Netflix'te" notuyla paylaşıldı.

  KUŞ UÇUSU DİZİSİ 2. SEZON KONUSU

  1

  Birsen Altuntaş'ın haberine göre; ikinci sezonda çalıştığı televizyon kanalındaki görevini, kendisine yapılan entrikalar yüzünden bırakmak zorunda kalan Lale Kıran’ın önce ihmal ettiği ev hayatına yoğunlaşıp daha sonra küllerinden doğma hikâyesi ele alınıyor.


  Kesfet

  En Çok Aranan Haberler

  OSZAR »